EGIPT WSPOMNIENIA PO PODRÓŻY, PRZYWOŁUJĄCE SŁOŃCE!


Podróże / 15 maja, 2019

Witajcie!

Dzisiaj zabieram Was wspomnieniami do gorącego Egiptu. Bo nie ukrywam, że tego słońca chyba nam wszystkim brakuje. Ciepły kocyk, film lub książka to najczęstszy alternatywny wybór w tym czasie. Podróż do Egiptu była tak zwanymi “wakacjami po wakacjach”. A to dlatego, że poleciałam tam w połowie października, kiedy w Polsce robiło się już chłodno i ponuro.
Uważam to za jeden z lepszych wyborów bo w Egipcie temperatura nie schodziła poniżej 30 stopni w cieniu.
Początkowo mieliśmy lecieć do Tunezji, ale linie lotnicze, którymi mieliśmy podróżować zbankrutowały…
Nie ma tego złego, bo wylądowaliśmy w zamian za to w Marsa Alma w Egipcie. Jest to mało popularne miejsce turystycznie, ale pełne uroku i spokoju. Nie była to wycieczka zorganizowana na własną rękę jak w przypadku Malty o której Wam wspominałam we wcześniejszym wpisie (tutaj).
Polecieliśmy tam z biurem podróży Exim Tours bo po opowieściach związanych z sytuacją w Egipcie stwierdziłam, że tak będzie bezpieczniej. Po odbytej podróży mogę zdementować pogłoski, że nie ma czego się bać. Uważać trzeba zawsze jak na każdej wycieczce.
Ogrom pełnych wrażeń i wspomnień po podroży przesyłam Wam na fotografiach. Może choć na chwile zapomnicie o tej szarudze, a przywołacie sobie miłe wspomnienia z Waszych wycieczek.
Całusy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o